BİŞKEK ŞEHİR HARİTASI

Ekvator Harita 12 yıllık birikimi ile Bişkek ve Tüm Türkiye'nin sokak sokak, okulundan, camisine, karakolundan, alışveriş merkezine, tüm önemli yerleri gösteren haritalarını üretmektedir. Haritamız BİŞKEK UYDU FOTOĞRAFI üzerinden koordinatlı olarak üretilmiştir. Bişkek Şehir Haritası nı istediğiniz ebatlarda, İster duvarınızın ebatlarına göre ayarlanmış dev duvar haritası, ister matbada basılmış promosyon harita , Turistik Bişkek harita şeklinde temin edebilirsiniz. Bişkek Şehir Haritası üzerine reklam bilgileriniz, logolarınız işlenebilir, standart renklerde yada tamamen vektörel haritadan sizlerin istediği renk, yazı karekteri, ölçek vb özelliklerde üretilebilir.

Haritalarımızın tamamını bilgisayar ortamında alıp kullanabilir, kendinizde istediğiniz ebatta baskı yapabilirsiniz, Tüm şehir planlarımızı bizlerden koordinatlı sayısal harita olarakda alıp, araç takip haritası veya gis haritası olarak gis yazılımlarında, araç takip sistemleri yazılımında Geocoding ve Bişkek Adres Bulma - Bişkek Adres Arama amaçlıda kullanabilirsiniz.

Ayrıca bizlerden power point sunum vb. şirket kullanımlarınız için A4 Bişkek Şehir Haritası - A3 Bişkek Şehir Haritası da satın alabilirsiniz 

Detaylı Bişkek Şehir Haritası

BİŞKEK ŞEHİR HARİTASI

Ayrıntılı Bişkek Şehir Haritası

BİŞKEK ŞEHİR HARİTASI

Bişkek Şehir Haritası İndir - Bişkek Şehir Haritası Download

Web sitemizdeki tüm resim, fotoğraf, harita, atlas ve yazılar hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

http://www.ekvatorharita.com/sehir-haritasi/biskek-sehir-haritasi