SAYISAL HARİTA - SAYISAL HARİTALAR

Ekvator Harita Sayısal Harita üretim ve satış. Firmamızdan Tüm Türkiyenin 81 ilini, 750 ilçesini sokak sokak, okul, cami, hastane, sinema tiyatro vb. bilgileride içeren şekilde, Tüm Dünya ülkelerini ve detaylı Türkiye Haritasını sayısal olarak satın alabilirsiniz. Ekvator Harita müşterilerinin kullanımı için üzerinde istedikleri değişiklikleri özgürce yapabilecekleri Sayısal Harita üretmekte ve üretmiş olduğu bu haritayı,müşterilerine istedikleri formatta sunmaktadır, Bizlerden Sayısal Haritaları Corel Draw (Cdr), Adobe Photoshop (Psd), Adobe Illistrator (Ai), Freehand (Fh), Autocad (Dxf,Dwg), Mapinfo (Tab,Mif), Esri(Shp,E00), Pdf, Jpg, Tiff vb. bütün global raster ve vektörel formatlarda alabilirsiniz.

Harita üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yapıp, sunumlarınızda kullanabilir, üzerine müşterilerinizin bilgilerini girip, müşterilerinize promosyonel harita olarak matbaada basabilirsiniz. Harita üzerinde bayi ve saha çalışması yapabilir, istediğiniz ebatta printerdan çıkış alıp Duvar Haritası olarakda kullanabilirsiniz.

Sayısal Harita Lisansı – Sayısal Harita Basım İzni

Elimizde bulunan tüm haritalar kendi üretimimiz olduğunda telif haklarının tamamı Ekvator Haritaya aittir. Aynı zamandan üretmiş olduğumuz Türkiye haritası harita genel komutanlığından basım ve yayın izni almış, resmi olarakda onaylı bir haritadır.

Sayısal Harita İndir – Sayısal Harita Download

Sayısal Dünya Haritası - Sayısal Avrupa Haritası  - Sayısal Türkiye Haritası - Sayısal İstanbul Haritası - Sayısal Ankara Haritası - Sayısal İzmir Haritası - Sayısal Bursa Haritası - Sayısal İzmit Kocaeli Haritası - Sayısal Eskişehir Haritası - Sayısal Konya Haritası - Sayısal Balıkesir Haritası - Sayısal Mersin İçel Haritası - Sayısal Antalya Haritası - Sayısal Gaziantep Haritası - Sayısal Adana Haritası

Web sitemizdeki tüm resim, fotoğraf, harita, atlas ve yazılar hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

  

http://www.ekvatorharita.com/sayisal-harita