Basılı Harita - Basılı Haritalar

Basılı Harita konusunda uzman olan Ekvator harita,12 yıldır basılı haritalar üretmektedir.

Ekvator Haritanın Basılı Haritalarını pek çok firma lisanslı olarak satın alıp üzerlerine kendi logolarınıda ekleyerek basıp, turistik bölgelerde satmaktadır. Bu gün Turistik bölgelerde kırtasiye ve mağazalarda görmüş olduğunuz, satın aldığınız pek çok haritanın altında Ekvator Harita imzası vardır.

Her Firmanın Basılı Harita İhtiyacı Farklıdır

Grafik bölümümüz, sayısal harita departmanının oluşturduğu haritaları, çeşitli grafik programları aracılığıyla görsel olarak kusursuz hale getirip, bu ürünlerin piyasada basılı harita olarak kullanılması için gerek hazırlıkları yapmaktadır. Ekvator harita, üretmiş olduğu tüm haritaları aynı zamanda matbaada veya özel dijital makineler aracılığıyla basarak, duvar haritası, promosyon harita, katlamalı harita, turistik harita, kırımlı harita olarakda kullanmaktadır. Ekvator haritanın ürettiği bu haritalarla, dilerseniz ofisinizin duvarlarını, duvardan duvara harita kaplayabilir, yada firmanızın ürünlerinizi tanıtacak haritalı broşür şeklinde bastırıp, müşterilerinize dağıtabilir, Turistik harita olarak basıp, kırtasiye vb turistik yerlerde satabilirsiniz. 

Basılı Haritalarımızdan ÖrneklerBASILI HARİTA

Basılı Harita İndir - Basılı Harita Download

Web sitemizdeki tüm resim, fotoğraf, harita, atlas ve yazılar hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz site adresimizi link olarak verebilirsiniz. Turistik Harita Lisansı için firmamızla irtibata geçebilirsiniz

http://www.ekvatorharita.com/basili-harita