ELEKTRONİK HARİTA - ELEKTRONİK HARİTALAR

Ekvator Harita Elektronik Harita üretim ve satış. Firmamızdan Tüm Türkiyenin 81 ilini, 750 ilçesini sokak sokak, okul, cami, hastane, sinema tiyatro vb. bilgileride içeren şekilde, Tüm Dünya ülkelerini ve detaylı Türkiye Haritasını Elektronik olarak satın alabilirsiniz. Ekvator Harita müşterilerinin kullanımı için üzerinde istedikleri değişiklikleri özgürce yapabilecekleri Elektronik Harita üretmekte ve üretmiş olduğu bu haritayı,müşterilerine istedikleri formatta sunmaktadır, Bizlerden Elektronik Haritaları Corel Draw (Cdr), Adobe Photoshop (Psd), Adobe Illistrator (Ai), Freehand (Fh), Autocad (Dxf,Dwg), Mapinfo (Tab,Mif), Esri(Shp,E00), Pdf, Jpg, Tiff vb. bütün global raster ve Elektronik formatlarda alabilirsiniz.

Harita üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yapıp, sunumlarınızda kullanabilir, üzerine müşterilerinizin bilgilerini girip, müşterilerinize promosyonel harita olarak matbaada basabilirsiniz. Harita üzerinde bayi ve saha çalışması yapabilir, istediğiniz ebatta printerdan çıkış alıp Duvar Haritası olarakda kullanabilirsiniz.

Elektronik Harita Lisansı – Elektronik Harita Basım İzni

Elimizde bulunan tüm haritalar kendi üretimimiz olduğunda telif haklarının tamamı Ekvator Haritaya aittir. Aynı zamandan üretmiş olduğumuz Türkiye haritası harita genel komutanlığından basım ve yayın izni almış, resmi olarakda onaylı bir haritadır.

Elektronik Harita İndir – Elektronik Harita Download

Web sitemizdeki tüm resim, fotoğraf, harita, atlas ve yazılar hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

  

http://www.ekvatorharita.com/elektronik-harita