ORDU UYDU GÖRÜNTÜSÜ - ORDU UYDU HARİTASI - ORDU UYDU FOTOĞRAFI

Ekvator Harita'dan Türkiye'nin 81 ilini, 850 ilçesini ve Sokak Sokak Ordu Uydu Görüntüsünü satın alabilirsiniz. Ekvator Harita'nın arşivinde Ordu Uydu Fotoğrafı 1/1.000 ölçeğine kadar, sokak ve apartmanları bile net bir şekilde görebileceğiniz şekilde mevcuttur. Bizlerden Ordu Uydu Haritaları nı satın alırken, bir ilçeyi, yada istemiş olduğunuz herhangi bir mahalleyi kendiniz belirleyerek, istediğiniz ölçekte istediğiniz detayda, 12 megapiksel Fotoğraf netliğinde, istemiş olduğunuz ebat ve istediğiniz formatlarda satın alabilirsiniz.

Ekvator Harita'nın Elindeki Ordu Uydu Fotoğrafı 2010-2011 yılı içinde çekilmiştir. Dilerseniz Ekvator Harita'dan Ordu Canlı Uydu Görüntüsü de satın alabilirsiniz. Ordu'un hava koşullarına ve gökyüzünün bulut durumunun müsait olmasına göre, Ekvator Haritadan kiralamış olduğu uydular vasıtası ile, Ordu'un En son, En net, En Detaylı Uydu Görüntüsünüde istemiş olduğunuz detayda, istediğiniz ölçekte ve istediğiniz formatta satın alabilirsiniz.

Ayrıca Ekvator Haritadan, sokak sokak detaylı Koordinatlı Ordu Vektörel Haritası yada Basılı Ordu Haritası nı dilediğiniz formatlarda satın alabilirsiniz.                                 Ordu Uydu Görüntüsü Satın Almak İçin Tıklayınız.

Ordu Uydu Görüntüsü Uzaktan Örnek Bir Görünüm                                       

ORDU UYDU GÖRÜNTÜSÜ

Ordu Uydu Görüntüsü Yakından Örnek Bir Görünüm

ORDU UYDU HARİTASI

Ordu Uydu Görüntüsü İndir - Ordu Uydu Görüntüsü Download

ORDU UYDU GÖRÜNTÜSÜ KULLANIM İZNİ - ORDU UYDU GÖRÜNTÜSÜ LİSANSI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Web sitemizdeki tüm resim, fotoğraf, harita, atlas ve yazılar hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

http://www.ekvatorharita.com/uydu-goruntusu/ordu-uydu-goruntusu