İRAN UYDU GÖRÜNTÜSÜ - İRAN UYDU HARİTASI - İRAN UYDU FOTOĞRAFI

Ekvator Harita'dan Türkiye'nin 81 ilini, 850 ilçesini ve Sokak Sokak İran Uydu Görüntüsünü satın alabilirsiniz. Ekvator Harita'nın arşivinde İran Uydu Fotoğrafı 1/1.000 ölçeğine kadar, sokak ve apartmanları bile net bir şekilde görebileceğiniz şekilde mevcuttur. Bizlerden İran Uydu Haritaları nı satın alırken, bir ilçeyi, yada istemiş olduğunuz herhangi bir mahalleyi kendiniz belirleyerek, istediğiniz ölçekte istediğiniz detayda, 12 megapiksel Fotoğraf netliğinde, istemiş olduğunuz ebat ve istediğiniz formatlarda satın alabilirsiniz.

Ekvator Harita'nın Elindeki İran Uydu Fotoğrafı 2010-2011 yılı içinde çekilmiştir. Dilerseniz Ekvator Harita'dan İran Canlı Uydu Görüntüsü de satın alabilirsiniz. İran'un hava koşullarına ve gökyüzünün bulut durumunun müsait olmasına göre, Ekvator Haritadan kiralamış olduğu uydular vasıtası ile, İran'un En son, En net, En Detaylı Uydu Görüntüsünüde istemiş olduğunuz detayda, istediğiniz ölçekte ve istediğiniz formatta satın alabilirsiniz.

Ayrıca Ekvator Haritadan, sokak sokak detaylı Koordinatlı İran Vektörel Haritası yada Basılı İran Haritası nı dilediğiniz formatlarda satın alabilirsiniz.                                 İran Uydu Görüntüsü Satın Almak İçin Tıklayınız.

İran Uydu Görüntüsü Uzaktan Örnek Bir Görünüm                                       

İRAN UYDU GÖRÜNTÜSÜ

İran Uydu Görüntüsü Yakından Örnek Bir Görünüm

İRAN UYDU HARİTASI

İran Uydu Görüntüsü İndir - İran Uydu Görüntüsü Download

İRAN UYDU GÖRÜNTÜSÜ KULLANIM İZNİ - İRAN UYDU GÖRÜNTÜSÜ LİSANSI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Web sitemizdeki tüm resim, fotoğraf, harita, atlas ve yazılar hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

http://www.ekvatorharita.com/uydu-goruntusu/iran-uydu-goruntusu