BAĞDAT UYDU GÖRÜNTÜSÜ - BAĞDAT UYDU HARİTASI - BAĞDAT UYDU FOTOĞRAFI

Ekvator Harita'dan Türkiye'nin 81 ilini, 850 ilçesini ve Sokak Sokak Bağdat Uydu Görüntüsünü satın alabilirsiniz. Ekvator Harita'nın arşivinde Bağdat Uydu Fotoğrafı 1/1.000 ölçeğine kadar, sokak ve apartmanları bile net bir şekilde görebileceğiniz şekilde mevcuttur. Bizlerden Bağdat Uydu Haritaları nı satın alırken, bir ilçeyi, yada istemiş olduğunuz herhangi bir mahalleyi kendiniz belirleyerek, istediğiniz ölçekte istediğiniz detayda, 12 megapiksel Fotoğraf netliğinde, istemiş olduğunuz ebat ve istediğiniz formatlarda satın alabilirsiniz.

Ekvator Harita'nın Elindeki Bağdat Uydu Fotoğrafı 2010-2011 yılı içinde çekilmiştir. Dilerseniz Ekvator Harita'dan Bağdat Canlı Uydu Görüntüsü de satın alabilirsiniz. Bağdat'un hava koşullarına ve gökyüzünün bulut durumunun müsait olmasına göre, Ekvator Haritadan kiralamış olduğu uydular vasıtası ile, Bağdat'un En son, En net, En Detaylı Uydu Görüntüsünüde istemiş olduğunuz detayda, istediğiniz ölçekte ve istediğiniz formatta satın alabilirsiniz.

Ayrıca Ekvator Haritadan, sokak sokak detaylı Koordinatlı Bağdat Vektörel Haritası yada Basılı Bağdat Haritası nı dilediğiniz formatlarda satın alabilirsiniz.                                 Bağdat Uydu Görüntüsü Satın Almak İçin Tıklayınız.

Bağdat Uydu Görüntüsü Uzaktan Örnek Bir Görünüm                                       

BAĞDAT UYDU GÖRÜNTÜSÜ

Bağdat Uydu Görüntüsü Yakından Örnek Bir Görünüm

BAĞDAT UYDU HARİTASI

Bağdat Uydu Görüntüsü İndir - Bağdat Uydu Görüntüsü Download

BAĞDAT UYDU GÖRÜNTÜSÜ KULLANIM İZNİ - BAĞDAT UYDU GÖRÜNTÜSÜ LİSANSI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Web sitemizdeki tüm resim, fotoğraf, harita, atlas ve yazılar hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

http://www.ekvatorharita.com/uydu-goruntusu/bagdat-uydu-goruntusu