BİŞKEK KENT HARİTASI - BİŞKEK KENT PLANI

Ekvator Harita 12 yıllık birikimi ile Bişkek ve Tüm Türkiye'nin sokak sokak, okulundan, camisine, karakolundan, alışveriş merkezine, tüm önemli yerleri gösteren haritalarını üretmektedir. Haritamız BİŞKEK UYDU FOTO üzerinden koordinatlı olarak üretilmiştir. Bişkek Kent Haritası nı istediğiniz ebatlarda, İster duvarınızın ebatlarına göre ayarlanmış dev duvar haritası, ister matbada basılmış promosyon harita , Turistik Bişkek harita şeklinde temin edebilirsiniz. Bişkek Kent Planı üzerine reklam bilgileriniz, logolarınız işlenebilir, standart renklerde yada tamamen sayısal haritadan sizlerin istediği renk, yazı karekteri, ölçek vb özelliklerde üretilebilir.

Haritalarımızın tamamını bilgisayar ortamında alıp kullanabilir, kendinizde istediğiniz ebatta baskı yapabilirsiniz, Tüm şehir planlarımızı bizlerden koordinatlı sayısal harita olarakda alıp, araç takip haritası veya gis haritası olarak gis yazılımlarında, araç takip sistemleri yazılımında Bişkek Standardizasyon -  Bişkek Geocoding (Bişkek Koordinat Bulma) amaçlıda kullanabilirsiniz.

Ayrıca bizlerden power point sunum vb. şirket kullanımlarınız için A4 Bişkek Kent Haritası - A3 Bişkek Kent Haritası da satın alabilirsiniz

Detaylı Bişkek Kent Haritası

Detaylı Bişkek Kent Haritası

Ayrıntılı Bişkek Kent Haritası

Bişkek Kent Haritası

Bişkek Kent Haritası İndir - Bişkek Kent Haritası Download

Web sitemizdeki tüm resim, fotoğraf, harita, atlas ve yazılar hiç bir şekilde, basılı, görsel yada internet üzerinde kaynak göstererek dahi kullanılamaz. Haritalarımızı örnek olarak göstermek isterseniz site adresimizi link olarak verebilirsiniz.

http://www.ekvatorharita.com/kent-haritasi/biskek-kent-haritasi