İZMİR DUVAR HARİTASI

Ekvator Haritadan Firmaya Özel Türkiye Duvar Haritası Çözümleri

Ekvator harita tam 12 yıldır 1000'den fazla firmanın duvarını Duvar Haritası ile kaplamıştır. Ofisinizin veya toplantı odanızın duvar ebatlarına göre ayarlanmış, üzerinde rakip ve müşterilerinizi görebileceğiniz, dağıtım, rota belirleme, saha analizi vb. işlemleri rahatlıkla yapabileceğiniz, sunumlarınızda, müşteri demolarında, bayi tanıtımlarında yada şirket içi bilgilendirme toplantılarınızda kullanabileceğiniz bu haritalar iş hayatının vazgeçilmez birer parçalarıdır. Ekvator haritanın elinde bulunan SİYASİ İZMİR HARİTASI - FİZİKİ İZMİR HARİTASI - İZMİR KARAYOLLARI HARİTASI yada istemiş olduğunuz herhangi bir bölgenin haritasını sizler için DUVAR HARİTASI olarak üretip ofisinizin duvarlarına monte edebiliriz.

Her Firmanın Duvar Haritası İhtiyacı Farklıdır. Duvar Haritanızın Herşeyini Kendiniz Belirleyip Kendiniz Seçebilirsiniz

Elimizdeki haritaları, standart şekillerde, beğenmediğiniz renklerde, istemediğiniz ebatlarda yada istemediğiniz fazla alanları içerir bir şekilde almak zorunda değilsiniz. Haritalarımız bilgisayar ortamında ve vektörel(çizim) olarak hazır bulunduğundan, sadece bir kaç dakika içinde haritalarımızın üzerinde sizlerin istemiş olduğu her türlü değişikliği yapabiliriz. (Haritanın içerdiği alan, renk, yazı karakteri, yol kalınlıkları, firma logonuz, haritanın üzerine bayi-müşteri işaretleme vb). Bu sayede haritalar standart bir hal almaktan çıkmakta, her firma için ayrı özelliklerde, o firmanın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde özel olarak üretilmektedir.

SİYASİ İZMİR DUVAR HARİTASI

 İZMİR DUVAR HARİTASI

Duvar Haritalarımızda Baskı Kalitesi - Kağıt ve Kaplama Çeşitlerimiz

Ekvator harita bütün Duvar Haritası çıkışlarını en gelişmiş HP Design Jet plotterlardan özel HP harita kağıtlarına ve özel renkleri solmayan Hp mürekkeplerle basmaktadır. Bu baskıların tamamı Hp tarafından iç mekanlar için 10 sene renk solmazlığı garantilidir.

1- Pvc Kaplı Duvar Haritası

Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır. Bu haritada, haritanın üzerine boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz (Rulo Halinde)

İpucu: Özellikle haritayı masa üzerine açıp, üzerinde çalışmak, işlemler yapmak yada haritayı rulo haline getirip yanında istediği yere götürmek isteyenler için ideal bir seçimdir. Çerçeve yapılmaz.

2- Mantar - Fotoblok Zeminli Duvar Haritası

Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanır daha sonra aynı haritanın zemini fotoblok (Mantar zemin) kaplanır.
Bu harita duvarda tablo gibi durmaktadır. Harita üzerine harita iğnesi ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.

İpucu: Duvarda tablo gibi çok şık ve durmaktadır, ofis içi istenildiği gibi taşınıp yer değiştirebilinir, 1 kg'dan daha hafiftir, alçıpan duvarlarada monte edilebilir. Ahşap yada metal çerçeve yapılabilir.

3- Metal Sac Zeminli - Mıknatıslı Duvar Haritası

Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanan haritanın zemini metal sac kaplanır.
Bu harita duvarda tablo gibi durmaktadır. Mıknatıslı Harita üzerine mıknatıs ile noktalama yapabilir, boardmarker kalemle yazıp silip, harita üzerinde istediğiniz işlemleri yapabilir, haritayı sanki bir duvar tahtası gibi kullanabilirsiniz.

İpucu: Duvarda tablo gibi çok şık ve durmaktadır, belli bir duvara sabitlenmesi gerekir, yaklaşık olarak 10 Kg ağırlığındadır, alçıpan duvarlara monte edilemez. Ahşap yada metal çerçeve yapılabilir.

Harita Çerçeve Sistemlerimiz

Haritalarımızı dilerseniz, dilediğiniz renk ve kalınlıklarda, ofisinizdeki dekoratif renklere uyacak şekilde Ahşap yada Metal çerçeve yapabiliriz.